Active by Charlotte forhandles i samtlige MATAS butikker landet over, samt i hele Fitnessdk kæden.


  a24.dk  










Cykelgear.dkMalene BonderupIndustrivej 59575 Terndrup
DDTECH.DKHans Jørgen EriksenVirkevangen 68960 Randers
Dit FokusLise Dræby MadsenThøger Larsens Alle 122750 Ballerup
Flytdig.comPia BuusHornstrupvej 142610 Rødovre
Happy2FitnessSøren Glistrup HansenMarskvej 174700 Næstved
Heino CyklerBent HeinoRoskildevej 5272605 Brøndby
Inge Maries HudplejeInge Marie NielsenTværtoften 4, Lind7400 Herning
MonoshopCarina NielsenVestergade 154600 Køge
Naomi CosmeticsRoi ClementsenBokbindargøta 18100 Klaksvik
Organicsport.dkGitte LyngaardSofiendalsvej 839200 Aalborg SV
Privathospitalet KollundElin Nielsen-GehrtBetdesdorffvej 1226340 Kruså
Reksle FodplejeLisbeth ReklseÅdalsparken 116710 Esbjerg V
Ren Velvære APSMichael BrandiNavervej 18382 Hinnerup
Rex CyklerMartin OlkjærKlostermosevej 1233000 Helsingor
Skin ControlThomas NygaardKoldingvej 298800 Viborg
Sports Energy ApSSports Energy ApS Kenneth IversenOldenburg Alle 72630 Tåstrup
Sportsrecovery IVSMikael OlesenDantes Plads 1, st th1556 Kbh K
The Touch HaslevSisse The Touch HaslevJernbanegade 264690 Haslev
Wild Hair

I udlandet finder du Active by Charlotte her: 
 
I Danmark forhandles Active by Charlotte endvidere i følgende butikker

Sjælland - Butikker med online salg også (alfabetisk)

Bymann Sport, Øster Farimagsgade 32, 2100 Kbh Ø. +45 35425156 www.byman-sport.dk/shop/
Davinci Cykler,Kongevejen 347, 2840 Holte.  +45 70264050 www.davincicykler.dk
Endurance Sport, Gammel Kongevej 110, 1850 Frederiksberg. +45 33230117 www.endurancesport.dk
Kaiser Sport, Frederikssundsvej 143, 2700 Brønshøj +45 38286989 www.kaisersport.dk
Pauli Cykler, M D Madsensvej 6, 3450 Lillerød. + 45 48171499 www.paulicykler.dk
Puls Sport, Strandvejen 138 C, 2900 Hellerup. +45 39610043 www.pulssport.dk
Rex Cykler, Klostermosevej 123, Helsingør. +45 45794999 www.rex-cykler.dk
Rex Cykler, Bymosevej 9, 3200 Helsinge. +45 48497999  www.rex-cykler.dk
Saaby Cykler, Nørrevej 91, 3070 Snekkersten. +45 49221717 www.saabycykler.dk
Trisixty, Rosenkildevej 2 B, 3000 Helsingør. +45 29272441 FB: trisixty

Fyn - Butikker med onlinesalg også (alfabetisk)

Jylland - Butikker med onlinesalg også (alfabetisk)

Cycklingfreak, Grumstolsvej 6, 8270 Højbjerg. +45 70209300. www.cycklingfreak.dk
 Design Cykler, Kolding Storcenter, Skovvangen 42, 6000 Kolding. +45 72523037. www.designcykler.dk
 Design Cykler, Høegh Guldbergs Gade 19, 8700 Horsens. +45 75613037. www.designcykler.dk
 Design Cykler, Ravnsøvej 54, 8240 Risskov. +45 72183037. www.designcykler.dk
 Design Cykler, Stenbukken 6A, 9200 Aalborg SV. +45 98193037. www.designcykler.dk
 DDTECH, Virkevangen 6, 8960 Randers SØ. +45 61704904. www.ddtech.dk
 Reksle Fodpleje, Ådalsparken 11, 6710 Esbjerg V.
Vestergade Cykler, Vestergade 32, 6800 Varde. +45 75220642. www.vestergadescykler.dk