Fri fragt
ved køb
over kr 500,-
Charlotte Bircow Wellness ApS

Forhandlerliste

Sjælland - Butikker med online salg også (alfabetisk)

1. Bymann Cykler, Øster Farimagsgade 32, 2100 Kbh Ø. +45 35425156 www.bymann-cykler.dk
2. Davinci Cykler,Kongevejen 347, 2840 Holte.  +45 70264050 www.davincicykler.dk
3. Endurance Sport, Gammel Kongevej 110, 1850 Frederiksberg. +45 33230117 www.endurancesport.dk
4. Heino, Roskildevej 527, 2605 Brøndby. +45 43432239 www.heinocykler.dk
5. Heino, Lyngbyvej 165, 2100 Kbh Ø. +45 39208877 www.heinocykler.dk
6. Kaiser Sport, Frederikssundsvej 143, 2700 Brønshøj +45 38286989 www.kaisersport.dk
7. Pauli Cykler, M D Madsensvej 6, 3450 Lillerød. + 45 48171499 www.paulicykler.dk
8. Puls Sport, Strandvejen 138 C, 2900 Hellerup. +45 39610043 www.pulssport.dk
9. Rex Cykler, Klostermosevej 123, Helsingør. +45 45794999 www.rex-cykler.dk
10. Rex Cykler, Bymosevej 9, 3200 Helsinge. +45 48497999  www.rex-cykler.dk
11. Ride4Fun, Søborg Hovedagde 34, 2870 Dyssegård. +4539563107 www.ride4fun.dk
12. Ritter Cykler, Lyngby Storcenter, 2800 Kgs Lyngby. +45 45876601 www.rittercykler.dk
13. Saaby Cykler, Nørrevej 91, 3070 Snekkersten. +45 49221717 www.saabycykler.dk
14. Soigneur, Strandvejen 6, 2100 Kbh Ø. +4539297170 www.soigneur.dk
15. Spaghetti Cyckling Import, Skovlytoften 33, 2840 Holte +45 70259026 www.spaghetti-cyckling-imports.com
16. Sport Invaders, Jægersborg Alle 11, 2920 Charlottenlund. +45 39640406
17. Trisixty, Rosenkildevej 2 B, 3000 Helsingør. +45 29272441 FB: trisixty


Fyn - Butikker med onlinesalg også (alfabetisk)

Jylland - Butikker med onlinesalg også (alfabetisk)

1. Cycklingfreak, Grumstolsvej 6, 8270 Højbjerg. +45 70209300. www.cycklingfreak.dk
2. Design Cykler, Kolding Storcenter, Skovvangen 42, 6000 Kolding. +45 72523037. www.designcykler.dk
3. Design Cykler, Høegh Guldbergs Gade 19, 8700 Horsens. +45 75613037. www.designcykler.dk
4. Design Cykler, Ravnsøvej 54, 8240 Risskov. +45 72183037. www.designcykler.dk
5. Design Cykler, Stenbukken 6A, 9200 Aalborg SV. +45 98193037. www.designcykler.dk
6. DDTECH, Virkevangen 6, 8960 Randers SØ. +45 61704904. www.ddtech.dk
7. Reksle Fodpleje, Ådalsparken 11, 6710 Esbjerg V.
8. Vestergade Cykler, Vestergade 32, 6800 Varde. +45 75220642. www.vestergadescykler.dk


130 MATAS butikker landet over.

Hovedstaden

Matas Nytorv - Nytorv 3
1164 København K
tlf. 33150020

Matas Nørreport - Frederiksborggade 18
1360 København K.
tlf. 33936001

Matas Fisketorvet - Kalvebod Brygge 59
1560 København V
tlf. 33120255

Matas Hovedbanegården - Banegårdspladsen 7
1570 København V
tlf. 33132388

Matas Nørrebrogade 47
2200 København N
tlf. 35377714

Matas Sundbyvester Plads 1-3
2300 København S
Tlf. 32971166

Matas Fields - Arne Jacobsens Allé 12
2300 København S
tlf. 32626264

Matas Magleby Torv 10
2791 Dragør
tlf. 32535219

Matas Lyngby Storcenter - Lyngby Storcenter 35
2800 Lyngby
tlf. 45881328

Matas Jægersborg Allé 24
2920 Charlottenlund
tlf. 39901610

Matas Kongevejscentret - Kongevejscentret 2
2970 Hørsholm
tlf. 45763910

Matas Stengade 43
3000 Helsingør
tlf. 49210416

Matas Espergærde - Vester Torv 28
3060 Espergærde
tlf. 49131033

Matas VP Torvet - Østergade 12
3200 Helsinge
tlf. 48796255

Matas Slotsarkaderne - Slotsarkaderne 37
3400 Hillerød
tlf. 48245555

Sjælland

Matas Ro's Torv - Ro's Torv 1
4000 Roskilde
tlf. 46341044

Matas Sct.Hansgade 5
4100 Ringsted
tlf. 57610056

Matas Hovedgaden 62
4140 Borup
tlf. 57522022

Matas Centervejen 3
4550 Asnæs
tlf. 59651913

Matas Torvegade 18
4640 Fakse
tlf. 56714826

Matas Kordilgade 20
4400 Kalundborg
tlf. 59510045

Matas Badstuegade 6
4760 Vordingborg
tlf. 55380058

Matas Jernbanegade 28
4800 Nykøbing F
tlf. 54850044

Matas Nygade 21
4900 Nakskov
tlf. 54922425

Syddanmark

Matas Tarup Centret - Rugvang 36
5210 Odense NV
tlf. 66161504

Matas Dalum Centret - Dalumvej 42-44
5250 Odense SV
tlf. 66143360

Matas Bycentret
5330 Munkebo
tlf. 65974411

Matas Algade 26
5500 Middelfart
tlf. 64410116

Matas Søndergade 21
5620 Glamsbjerg
tlf. 64722392

Matas Svendborg Bycenter - Tinghusgade 1,7
5700 Svendborg
tlf. 62213381

Matas Jernbanegade 2
6300 Gråsten
tlf. 74651054

Matas Stationsvej 8
6430 Nordborg
tlf. 74451711

Matas Søndergade 20
7100 Vejle
tlf. 75822019

Matas Kræmmergade 8
6800 Varde
tlf. 75225800

Matas Vestergade 10
6270 Tønder
tlf. 74725678

Matas Esbjerg Storcenter - Gl. Vardevej 230
6715 Esbjerg N
tlf. 75155400

Matas Saltgade 9
6760 Ribe
tlf. 75420034

Midtjylland

Matas Søndergade 32
8000 Århus C
tlf. 86138711

Matas Sct. Mathias Centret
8800 Viborg
Tlf. 86610366

Matas Veri Center - Frijsensborgvej 5
8240 Risskov
tlf. 86215586

Matas Adelgade 80
8660 Skanderborg
tlf. 86520046

Matas Vestergade 14
7620 Lemvig
tlf. 97820318

Matas Herning Centret - Merkurvej
7400 Herning
Tlf. 97123755

Matas Jernbanegade 7
6900 Skjern
Tlf. 97351055

Nordjylland

Matas Vestergade 30
9400 Nørresundby
Tlf. 98173262

Matas Torvegade 2
7700 Thisted
tlf. 97920052

Matas Lille Torv 5
7900 Nykøbing M
tlf. 97720294

Matas Åbybro Centret 13
9440 Åbybro
tlf. 98242348

Matas Østergade 29
9800 Hjørring
tlf. 98920485

Matas Frederikshavn Midtpunkt - Søndergade 6
9900 Frederikshavn
tlf. 98424786

Tak

Følgende produkt(er) er nu lagt i kurven

Køb mere